O FIRMIE

Filozofię naszej firmy opieramy na wieloletnim doświadczeniu i szacunku zarówno wobec przyrody jak i wobec klientów. Zawsze opisujemy korzyści i zagrożenia wynikające z proponowanych rozwiązań. Wartością nadrzędną jest dla nas bezpieczeństwo. Ochrona zdrowia i życia naszych pracowników, klientów oraz osób postronnych jest dla nas najważniejsza. Naszą pracę wykonujemy w ramach i zakresie posiadanych umiejętności i kompetencji, stawiając reputację nad interes finansowy.

Metody naszej pracy dobieramy w zależności od warunków i trudności danego zadania. Posługujemy się zarówno technikami alpinistycznymi jak i podnośnikiem koszowym. Używamy jednie certyfikowanego sprzętu uznanych marek jak Stihl i Husqvarna. Nasze prace wykonujemy zgodnie z zasadami BHP.

Szkolenia, certyfikaty

Ciągłe kształcenie i rozwój są niezwykle istotne w naszej branży, dlatego co roku poświęcamy wiele czasu na zawodowe doskonalenie się i zdobywanie nowych umiejętności.

20.02.2020

Charkterystyka grzybów rozkładających drewno, wprowadzenie do instrumentalnych metod diagnostyki drzew oraz rekomendowanie zabiegów zabezpieczających

14.01.2020

Identyfikacja drzew problemowych

07.03.2019

Prace na wysokości – Arborysta kurs A

10.04.2019

Pilarz - drwal

Potrzebujesz arborysty?

 

Sprawdź cennik naszych usług.